Naujienos
2019.04.03

Verslo pusryčiai Lietuvos regionuose


Sausio - kovo mėnesiais jungtinė SME Finance ir COFACE komanda aplankė verslininkus pagrindiniuose Lietuvos regionuose. Verslo pusryčių susitikimus su smulkaus ir vidutinio verslo įmonių atstovais organizuojame reguliariai.  Mūsų tikslas – skatinti verslo plėtrą ir augimą Lietuvoje, tad stengiamės ne tik suteikti profesionalias konsultacijas verslo finansavimo klausimais, bet ir kartu pristatome įvairius verslo situacijų pavyzdžius, kalbame apie skirtingų verslo rizikų suvaldymą bei dalinamės kvalifikuotomis įžvalgomis ekonomikos tendencijų ir verslo plėtros temomis.” – šių verslo susitikimų idėją komentuoja SME Finance vadovas, Mindaugas Mikalajūnas.

Bendradarbiaudami su įvairiomis Lietuvos verslą vienijančiomis asociacijomis, jau aplankėme Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Telšių bei Alytaus regionus.

Verslo pusryčiai Lietuvos regionų verslininkams yra puikus būdas pasidalinti savo įžvalgomis, padiskutuoti apie pagrindines problemas ir iššūkius, su kuriais dažniausiai tenka susidurti, bei išgirsti ekonomines ateities prognozes.

Esame tam, kad padėtumėme jūsų verslui augti, tad jei ir jūs norėtumėte bendradarbiauti – susisiekite el. paštu: info@smefinance.ltĮveskite savo el.pašto adresą arba telefoną ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą
Įveskite savo el.pašto adresą arba telefoną ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą
Įveskite savo el.pašto adresą arba telefoną ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą
Įveskite savo el.pašto adresą arba telefoną ir mes su Jumis susisieksime ir kartu rasime sprendimą pagreitinti Jūsų verslo augimą
Dėkojame. Pasistengsime pateikti pasiūlymą Jums kaip galėdami greičiau.