Naujienos - SME Finance

Naujienos
2017.12.07

„SME Finance“ ruošiasi naujam obligacijų platinimui


Faktoringo paslaugų UAB „SME Finance" planuoja išleisti naujų obligacijų už 2 mln. Eur.

Pavasarį ši bendrovė jau buvo išleidusi 3 metų trukmės obligacijų už 1 mln. Eur.

„Jau išpirkome didesnę dalį metų trukmės emisijų su 8% palūkanomis – šiuo metu esame išpirkę vertybinių popierių už 550.000 Eur. Artimiausiuose planuose – 2 mln. Eur emisija, iš kurios gautos lėšos bus panaudotos įmonės plėtrai", – išplatintame pranešime teigia Mindaugas Mikalajūnas, „SME Finance" generalinis direktorius.

Pasak jo, iki šiol bendrovė yra pritraukusi 5,2 mln. Eur per įvairios trukmės vertybinių popierių emisijas ir 5 mln. Eur iš britų investicinio fondo „Advance Global Capital"

2016 m. veiklą pradėjusi „SME Finance" 2017 m. finansavo 25 mln. Eur vertės klientų sąskaitų, per mėnesį finansuodama 4 mln. Eur. Bendrovės paskolų portfelis šiuo metu siekia 5,2 mln. Eur. Įmonės teigimu, per artimiausius 3-6 mėn. planuojama jį padidinti iki 10 mln. Eur.

Šaltinis: https://www.vz.lt/finansai-apskaita/2017/12/07/sme-finance-ruosiasi-naujam-obligaciju-platinimuiĮveskite savo el.pašto adresą arba telefoną ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą
Įveskite savo el.pašto adresą arba telefoną ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą
Įveskite savo el.pašto adresą arba telefoną ir mes Jums pateiksime savo pasiūlymą
Įveskite savo el.pašto adresą arba telefoną ir mes su Jumis susisieksime ir kartu rasime sprendimą pagreitinti Jūsų verslo augimą
Dėkojame. Pasistengsime pateikti pasiūlymą Jums kaip galėdami greičiau.