Finansuotų sąskaitų suma siekia

0

Apie SME Finance

SME Finance įkurta 2016 m. gegužę, rinkoje įžvelgiant potencialą kvalifikuotų faktoringo paslaugų teikimui, kadangi bankų sektorius vis dar išlieka konservatyvus, siūlantis tik standartinius faktoringo sprendimus ir sąlygas.

Visi SME komandos nariai yra buvę bankininkai, dirbę su stambiu (angl. LC) , vidutiniu (ang. SME) ir smulkiu (angl. SSE) verslu Lietuvoje.

SME Finance tikslas – teikti Lietuvos verslui nestandartinius faktoringo sprendimus, taip sukurti papildoma ir didesnę vertę klientui. Detaliau apie SME Finance teikiamas paslaugas skaitykite čia.

SME Finance VIZIJA: tapti klientų ir partnerių pripažinta profesionaliausia faktoringo paslaugų įmone.

SME Finance MISIJA – padėti plėstis smulkiam ir vidutiniam verslui Lietuvoje ir už jos ribų, pasinaudojant SME Finance verslo finansavimo sprendimais bei konsultacijomis.

KOMANDA

Mindaugas Mikalajūnas

SME Finance vadovas

Patirtis: buvęs Swedbank projektų vadovas, dirbęs su verslo klientais, transporto sektoriaus vadovas, 8 metų patirtis finansinių paslaugų srityje.

Išsilavinimas: ISM Executive School

Marius Svidinskas

SME Finance steigėjas

Patirtis: buvęs Swedbank faktoringo produkto vadovas, AVII Finance (www.aviifinance.com) steigėjas ir vadovas, 10 metų patirtis finansinių paslaugų srityje.

Išsilavinimas: BMI EMBA vadovų programa

SME Finance – spartesniam Jūsų verslo augimui!